قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات وب‌سایت امیرهادیان در رابطه با محتواها و محصولات ارائه شده:

۱) حقوق مادی و معنوی تمامی محتواهای منتشر شده از طرف مجموعه امیرهادیان، متعلق به این مجموعه می‌باشد و کپی‌برداری از تمامی محتواهای وب‌سایت امیرهادیان، تنها با ذکر منبع مجاز می‌باشد و کپی بدون ذکر منبع، پیگرد قانونی خواهد داشت.

۲) محصولات وب سایت امیرهادیان تنها در وب‌سایت  منتشر می‌گردد. انتشار محصولات وب سایت امیرهادیان در هر جای دیگر، چه به صورت رایگان و چه غیر رایگان، شرعاً و قانوناً حرام است، غیرقانونی است و قابل پیگرد است.

۳) خرید محصولات، به صورت آنلاین بوده و پس از موفقیت‌آمیز بودن خرید، به صفحه دانلود هدایت می‌شوید. همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می‌شود. 

۴) خریدار نمی‌تواند محصولاتی که خریده را در اختیار شخص دیگری قرار دهد، مگر با تماس و اخذ اجازه از مجموعه امیرهادیان

۵) محصولات وب‌سایت امیرهادیان ، تنها در اینجا عرضه می‌شود و در هیچ جای دیگر در اینترنت، به فروش نمی‌رسد. (لطفا در صورت مشاهده ما را از طریق صفحه تماس با ما مطلع نمایید)

۶) در صورتی که در هنگام خرید با مشکل مواجه شدید یا نتوانستید محصولات خریداری شده را دانلود کنید، از طریق صفحه پیشنهادات و شکایات درخواست خود را مطرح کنید.

۷) تمامی محصولات وب‌سایت امیرهادیان ضمانت بازگشت 3۰ روزه دارند، یعنی تا 3۰ روز بعد از خرید، اگر از محتوای دوره‌ها یا کتاب‌های آموزشی راضی نبودید، مبلغ پرداختی، بی‌قیدوشرط به شما عودت داده می‌شود. برای درخواست بازگشت وجه، می‌توانید درخواست خود را از طریق صفحه تماس با ما مطرح نمایید.

با تشکر از همراهی شما دوستان گرامی – مجموعه امیرهادیان