درباره امیر هادیان

درباره وب سایت امیرهادیان بیشتر بدانید
داستان تولد وب سایت

پس از هفت سال تجربه کاری در زمینه خدمات اینترنتی (کافی نت ) و گسترده شدن کسب کار اینترنتی برآن شدم که تمام تجربیات هفت سال گذشته خود را در اختیار دیگر دوستانی قرار دهم که به دنبال یک شغل تمام وقت یا پاره وقت هستند.

برای همین اولین محصول خود را با نام MrWord  ایجاد کرده ، این محصول برای سه دسته گروه هدف مشخص شدند ، صاحبان کسب کار و یا در حال راه اندازی ، دانشجویان ، دانش آموزان

از دیگر فعالیت های وب‌سایت امیرهادیان ، در زمینه آموزش و مشاوره‌ی راه اندازی کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، سئو، ایمیل مارکتینگ و … می باشد. وب سایت امیرهادیان به مدیریت امیرهادیان، در سال  ۱۳۹7راه‌اندازی شد و در حاضر 3 نفر بصورت ثابت و 5 نفر هم از طریق دورکاری، در پروژه های وب سایت مشغول به فعالیت هستند. تمام سعی ما بر این است تا با ارائه آموزش‌هایی کامل و جامع و البته ساده‌سازی‌شده، به شما کمک کنیم تا بتوانید کسب و کار اینترنتی مورد نظرتان را راه اندازی کنید، برای محصولات/خدمات‌تان بازاریابی کنید، سئوی آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهید، رتبه وب‌سایت‌تان را در گوگل بهبود دهید و در نهایت بتوانید فروش‌تان را به طرز شگفت‌انگیزی افزایش دهید.

هدف وب سایت امیرهادیان چیست؟

پس از راه اندازی موفق فروشگاه مقاله و پروژه و در آمد حاصل از آن تصمیم گرفتیم که وب سایت تخصصی در زمینه آموزش و کسب کار اینترنتی راه اندازی نماییم . و اولین محصول خود با نام تجاری MrWord  را وارد چرخه فروش نمودیم.

ما درنظر داریم به افرادی که علاقه دارند در این زمینه فعالیت داشته باشند، کمک کنیم تا بتوانند کسب و کارشان را به مراحل سودآوری برسانند. بدون شک، هدف اصلی ما این است تا هر فرد یا افرادی، در هر زمینه‌ای که فعالیت می‌کنند، بتوانند با کمک آموزش‌ها و مشاوره‌های ما، به اهداف موردنظرشان دست پیدا کنند. برای این هم، سعی می‌کنیم آموزش‌ها و بطور کلی محتوایی را تولید کنیم تا تمامی افراد، بتوانند از آنها استفاده کنند و در جهت رشد و پیشرفت کسب‌وکارشان، استفاده کنند.

چه خدماتی توسط ما ارائه می‌شود؟

 خدمات ما، در قالب مشاوره و آموزش ارائه می‌شود. برای مشاوره می‌توانید از بخش تماس با ما، درخواست خود را مطرح کنید. همچنین آموزش‌هایی که توسط ما ارائه می‌شود، در انواع مختلفی است که در اینجا آنها را مشاهده می‌کنید:

  • دوره‌های آموزشی آنلاین

  • کارگاه‌های آموزشی

  • برگزاری وبینارهای آنلاین

  • برگزاری سمینار

  • مقالات آموزشی

  • ویدیوهای آموزشی

  • پادکست‌ها

  • کتاب‌های آموزشی (بصورت PDF)

  • فروشگاه آنلاین